Op de website Linkaanmelden.nl kunt u nu een artikel op ons blog plaatsen voor eenmalig 15,- excl. BTW.

De index heeft een pagerank 4 en de blogpagina een pagerank 3. De website heeft per dag gem. 80 unieke bezoekers en dit aantal neemt toe.

Het is wel de bedoeling dat het artikel daadwerkelijk een toegevoegde waarde heeft en relevant is. De lage prijs is dan ook puur om het blog wat meer op te vullen en de bezoekers wat bij te brengen.

Geen harde limiet qua aantal tekens van het artikel, als het maar interessant blijft om te lezen. Teksten en afbeeldingen moeten zelf worden aangeleverd.

Ook is het mogelijk op ons Twitteraccount (bijna 14.000 volgers) een Tweet te plaatsen. De kosten hiervoor zijn 10,- excl. btw per tweet. Afhankelijk van relevantie v.d. tweet tussen de 130 en 460 clicks.

*Directe
linkbuilding concurrenten zijn uitgesloten van deelname.

Eventueel zijn er ook tekstlinks beschikbaar op een 25 tal relevante dochterpagina's van verschillende ip adressen.

Stuur een pm of e-mail voor uw vragen of mogelijkheden.